Kilka słów o sobie:

Aleksandra_PogorzelskaNazywam się Aleksandra Pogorzelska i postanowiłam połączyć pracę z pasją. Prywatnie jestem żoną Wojtka, mamą dwójki dzieci. Mieszkamy na końcu świata w pięknej wsi. Zawodowo pracuję z ludźmi w firmach oraz organizacjach. Moim największym marzeniem jest życie w harmonii rodzinno-zawodwo-osobistej oraz czerpanie radości i szczęścia z bycia żoną, mamą, kobietą i właścicielką firmy. Różne ścieżki prowadziły mnie do miejsca, w którym dziś jestem (wyglądam przez okno w kuchni a tam zupełnie bez lęku pasa się dwa jelenie) – pewnie tak jak i u Ciebie, zdarzały się lepsze i gorsze decyzje życiowe. Wydaje mi się, że może łączyć nas siła, dzięki której udaje nam się realizować większość marzeń poprzez pasję i pracę. Nawet jeśli doświadczamy porażek (bo nawet Mistrzowie Olimpijscy ich doświadczają) to staramy się spojrzeć na siebie z boku, wyciągnąć wnioski i kolejnym razem zrobić coś lepiej.

We dwoje z mężem jesteśmy triathlonistami, ta przygoda trwa już dobre 20 lat. Dla mnie triathlon to  filozofia życiowa- życie splatające się ze sportem w codziennych zadaniach. Większość umiejętności jakie pozwoliły mi odnieść sukces w życiu rodzinnym i zawodowym nauczyłam się poprzez trening i zawody. Dziś po ukończeniu blisko 100 triathonów (w tym dwóch IRONMANów) oraz zdobyciu medali Mistrzostw Polski, mogę z pełna wiarą powiedzieć, że sport, to sposób na szczęśliwe i spełnione życie.   Z wykształcenia jestem psychologiem pracującym w biznesie oraz trenerem II klasy pływania. W swojej pracy wspieram ludzi w ich rozwoju, w dążeniu do realizacji ich celów oraz poszukiwania równowagi zawodowo – osobistej. Nasza praca (moja i męża) jest nieregularna – i świetnie – to daje naszej rodzinie dużo wolności. Wolność, to dla mnie czas, kiedy wracam na swoją wieś, czuję się na swoim miejscu – chodzę po lesie z rodziną i psami, robię konfitury, dużo czytam.

Na swoim blogu chciałabym Cię zaprosić, do czytania historii i poszukiwania odpowiedzi, które są pewnie Tobie bliskie. Jak budować równowagę zawodowo – osobistą? Jak zbudować własną przestrzeń do spełniania pasji, a jednocześnie mieć pracę, którą się kocha i która przynosi nam satysfakcję (zarówno tą osobistą jak i finansową)?

Właśnie o tym jest blog, Chętnie opowiem Ci kilka historii z mojego życia: min. o tym jak triathlon nauczył mnie biznesu oraz dlaczego moja firma odnosi sukces przede wszystkim dzięki relacjom.

triathlonistkawbiznesie

Pozdrawiam,
Ola.