podcast

PODCAST odcinek 9 – Technika małych kroków.

Dziś po przerwie wracamy z naprawdę mocnym odcinkiem. Technika małych kroków jest znana chyba przez wszystkich, jednak czy aby na pewno  dobrze ją rozumiemy? W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam to dokładnie na konkretnych przykładach.

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, jednak nikt nie mówi o tym, jak wykonać ten pierwszy krok. Czy zastanawialiście się, jak zaczęła się przygoda i sukces Roberta Lewandowskiego? Każdy kolejny mały cel, jest początkiem większej całości.

Czy wiesz, jak poszukiwać w sobie wewnętrznej motywacji? Pamiętaj, że nikt nie rodzi się mistrzem, a na mistrzostwo się pracuje. W naszym odcinku pokazujemy jak szukać własnej motywacji i jak uczyć się w konkretnym działaniu. Chcemy pokazać, jak ważne jest  nasze własne doświadczenie.

Zmiany zaczynają się tu i teraz, jednak nie zawsze jest sens rzucać się na głęboką wodę. Wielkie zmiany, wielkie wizje, powinniśmy zostawić na później. Nie każdy jest Wizjonerem, który potrafi daleko wybiegać w przyszłość, a to najkrótsza droga do utraty motywacji. Trzeba umieć dostosowywać zmiany do naszej konkretnej sytuacji.

Czy wiecie czym jest paraliż decyzyjny? To sytuacja, w której mamy zbyt wiele możliwości do wyboru, a przez to mamy ogromną trudność dokonania wyboru. Możecie o tym więcej poczytać w artykule: Paradoks wyboru – czy jesteś wolnym człowiekiem?

W tym odcinku łączymy sport z biznesem. Przykłady, które tu podajemy przenikają się wzajemnie. Zdradzimy Wam również sprawdzoną receptę na to co zrobić, żeby się nie wypalić w swoim działaniu. Nie zapominamy również o ambicjach, które każdy z Nas traktuje w wyjątkowy i szczególny sposób.

Jeżeli chcesz zmienić swoją perspektywę i poznać sekret techniki małych kroków, zapraszamy Cię do wysłuchania tego odcinka.